Dienos stacionaras

Dienos stacionaro paslauga

❖Kuršėnų ligoninė nuo 2016 m. gruodžio 1 d. teikia naują sveikatos priežiūros paslaugą, kuri vadinasi dienos stacionaro paslauga. Tai išeitis pacientams, kurie neturi laiko ar noro gulėti ligoninėje.

❖Dienos stacionaro paslaugos – gydymo paslaugos teikiamos pacientui gydymo įstaigoje tik dienos metu ribotą laiką, įprastai kelias valandas per keletą dienų. Tai reiškia, kad pacientai, gavę gydytojo siuntimą gydymui, gali ateiti į ligoninę kelioms valandoms. Čia jiems sulašinami paskirti intraveniniai vaistai, jei reikia atliekamos reabilitacinės ar kitos procedūros, papildomi laboratoriniai ir diagnostiniai tyrimai, po kurių pacientas pailsėjęs galės vykti į jo įprastą gyvenimo aplinką, o kitą dieną vėl tęsti paskirtą gydymą. Dienos stacionaro paslauga patogi pacientams – išsaugomas ryšys su šeima ir namiškiais, kai kuriais atvejais galima palaikyti net ir darbinius santykius. Tuo tarpu ligoninė gali efektyviau organizuoti savo darbą ir aptarnauti daugiau pacientų. Tai – ekonomiškai efektyvios ir mediciniškai saugios paslaugos. Pacientai, atvykdami dienos stacionaro paslaugoms, turėtų žinoti, kad šio gydymo metu pacientams neskiriamas maitinimas.
Ši sveikatos priežiūros paslauga teikiama tik nekomplikuotų susirgimų atvejais. Jei vargina sunkesni susirgimai, vis tik nereikėtų atsisakyti medikų siūlymo gydytis įprastiniame stacionare.                                                                                               Dienos stacionaro paslaugoms reikalingas šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimas ir neigiamas tyrimo Covid-19 atsakymas.

❖ Pacientų gydymui yra skirta palata I aukšte pagrindinio ligoninės korpuso slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus patalpose, adresu  J. Basanavičiaus g. 10.              Paslaugos teikiamos darbo dienomis ir savaitgaliais.

Dienos
stacionaras

(8 41) 55 27 72
Bendrosios praktikos
slaugytojos
DANUTĖ  KERIENĖ
ILONA  POCIENĖ