Dantų protezavimo kabinetas

Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis.

Dantų netekimas dažnai sukelia fizinių (tokių kaip kramtymo, virškinimo sistemos sutrikimų, įvairių tarties sutrikimų) ir psichologinių (nepasitikėjimo savimi) problemų. Todėl protezavimo pasirinkimas – viena iš galimybių toliau džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Protezavimo paslauga kompensuojama iš PSDF biudžeto, ja gali pasinaudoti:

• vaikai iki 18 m.

• neįgalūs asmenys (nedarbingi ar iš dalies darbingi), senatvės pensininkai.

Asmenys, įrašyti į nemokamą dantų protezavimo eilę (sulaukę pirmojo laiško iš TLK) ir norintys protezuotis, gali kreiptis ir nesulaukę priėjusios eilės į Kuršėnų ligoninės protezavimo kabinetą, kuris yra Kuršėnų mieste adresu: Vydūno g. 1-30, telefonas pasiteirauti  (8 41) 58 12 75

Kuršėnų ligoninėje dirbantys specialistai gali pasiūlyti kokybiškas ir ilgalaikes dantų restauracijas atsižvelgiant į individualią paciento situaciją, parenkant fiksuojamus ar išimamus protezus.

Kuršėnų ligoninės protezavimo kabinete atliekamoms protezavimo procedūroms netaikomos papildomos priemokos, todėl darbų savikaina mažesnė, o kaina patrauklesnė pacientui, nei tokias pat paslaugas teikiančiuose privačiuose kabinetuose.

Dantų
protezavimo

kabinetas
(8 41) 58 12 75
Gydytoja odontologė VIDA APERAVIČIENĖ I – II 08.00 – 11.00
Gydytojo odontologo padėjėja Danutė Bukhtina
Dantų technikas ROBERTAS PIŠČIKAS I – V 08.00 – 15.00