Konsultacijų poliklinika

J. Basanavičiaus g. 10, Kuršėnai

Darbo laikas nuo 8.00-16.00
Atskirų kabinetų darbo laikas gali būti ilginamas.
Konsultacinėje poliklinikoje teikiamos šių specialistų konsultacijos:
• Gyd. endokrinologo
• Gyd. neurologo
• Gyd. dermatovenerologo
• Gyd. otorinolaringologo
• Gyd. kardiologo
• Gyd. ginekologo
• Gyd. oftalmologo
• Gyd. radiologo
• Gyd. chirurgo
• Gyd. traumatologo
• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gyd.
• Vaikų ligų gyd.

• Gyd. urologo

Pacientai, atvykdami konsultacijai pas gydytoją konsultantą, turi turėti:  
šeimos gydytojo siuntimą.
Išskyrus tuos atvejus kai atvykstama pas gydytoją dermatovenerologą, sergantiems lėtinėmis ligomis dispanserizuotiems pacientams, pakartotinai atvykus pas gydytoją konsultantą jo paskirtu laiku bei skubios (būtinos) pagalbos atveju.

Kartu su šeimos gydytojo siuntimu, pacientas privalo pateikti šiuos dokumentus:
• asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
vieną iš dokumentų, liudijančių, kad pacientas socialiai draustas,
darbo biržos pažymėjimą,
pensininko ar invalido pažymėjimą,
nedirbančios nėščios moterys-pažymėjimą apie nėštumą,
vaiko gimimo liudijimą (iki 16 m.),
moksleivio ar studento pažymėjimą,
kitą sveikatos priežiūros paslaugų teikimo metu galiojantį dokumentą, suteikiantį pacientui socialines garantijas,
Pacientai neturintys siuntimo, asmens sveikatos draudimo už konsultaciją moka patys pagal įstaigoje patvirtintą mokamų paslaugų kainyną.

Gydytojų specialistų darbo laikai nuolat koreguojami, išsamesnė informacija teikiama registratūroje.

REGISTRATŪRA
(8 41) 55 27 72
(8 41) 58 24 43
(8 41) 37 32 26
Bendrosios praktikos slaugytoja Vida Liorentienė 08.00-18.00
Registratorė Vida Daugmaudytė
106
kabinetas
(8 41) 58 10 06
Gydytoja dermatovenerologė
LORETA KAVALIAUSKAITĖ
Nuotolinės ir tiesioginės
konsultacijos
I nedirba
II 08.00-15.00
III 08.00-15.00
IV 08.00-15.00
V 08.00-14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
104
kabinetas
(8 41) 58 25 43
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
Gydytojas oftalmologas
ERNESTAS VIEVERSYS
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
III 08.00-18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Sigita Freimantienė
107
kabinetas
(8 41) 58 10 06
Gydytojas echoskopuotojas
SAULIUS KIBURTAS
Tiesioginės konsultacijos II 09.00-12.00
105
kabinetas
(8 41) 58 10 34
Gydytoja endokrinologė
RIMA KAZAKEVIČIŪTĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
I 09.00-13.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
Gydytoja neurologė
ALINA KENSTAVIČIŪTĖ
II 08.30-18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė

103

kabinetas
(8 41) 58 24 40
Gydytoja otorinolaringologė
VANDA MAŽVILIENĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
06.05 08.00-14.00
Gydytojas otorinolaringologas 
ERIKAS STRUPEIKIS
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
IV 09.00-17.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
111
kabinetas
Gydytojas chirurgas
VIRGINIJUS POŠKUS
Tiesioginės konsultacijos I 11.00-19.00
II Nedirba
III 08.00-19.00
IV Nedirba
V 11.00-19.00
Gydytojas ortopedas traumatologas
ROBERTAS MIKALAUSKAS
Tiesioginės konsultacijos II 08.30-17.00
IV 08.30-17.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Lina Sagadinienė

Bendrosios praktikos slaugytoja Rūta Mikalauskienė

107
kabinetas
(8 41) 58 10 06
Gydytojas akušeris-ginekologas
ANDRIUS SIMAVIČIUS
Tiesioginės
konsultacijos
III 16.00-19.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Bernadeta Bratkauskienė
Dantų
protezavimo

kabinetas
(8 41) 58 12 75
Gydytoja odontologė
VIKTORIJA BEINORAVIČIŪTĖ
Tiesioginės
konsultacijos
II, IV 08.00-12.00
Gydytojo odontologo padėjėja Danutė Bukhtina
Dantų technikas
ROBERTAS PIŠČIKAS
Tiesioginės
konsultacijos
I-V 08.00-15.00
102
kabinetas
(8 41) 58 13 86
Vidaus ligų gydytoja-
echoskopuotoja
AURELIJA RAPŠEVIČIENĖ
Tiesioginės konsultacijos I 13.00-16.00
II 08.00-10.00
IV 08.00-10.00
Gydytoja echoskopuotoja
ASTA JUŠKIENĖ
Tiesioginės konsultacijos I 09.30-12.00
II 10.30-14.00
III 09.00-14.00
IV 10.30-14.00
V 09.30-14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Rita Bolonkinienė

Gydytojas
urologas
TITAS TELKSNYS
Tiesioginės
konsultacijos.
II 15.00-19.00
110 Rentgeno
kabinetas
(8 41) 58 04 57
Gydytoja radiologė
AURELIJA BAGDONIENĖ
Registruotis
kasdien tiesioginėms konsultacijoms su el. siuntimu (E027
)
I-V 08.00-17.00
Gydytojas radiologas
DARIUS KRIVICKAS
Registruotis
kasdien tiesioginėms konsultacijoms su el. siuntimu (E027
)
I-V 08.00-17.00
Radiologijos technologė Genovaitė Baltrušaitienė
Radiologijos technologė Ona Vlasovienė
Klinikinė
diagnostikos
laboratorija
(8 41) 58 27 54
Klinikos biologė VIDA SAFONOVIENĖ
Laboratorinės diagnostikos technologas Stefanija Danusevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Lina Jurevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Rima Lučinskienė
115
FMR gydytojo kabinetas

(8 41) 58 25 54
Fizinės medicinos ir
reabilitacijos gydytoja
LAIMA ŠIAUDINIENĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
II
IV
09.00-15.30

112-114

Fizioterapijos
kabinetai
(8 41) 58 28 43

FMR slaugytoja Asta Sprindžiukienė
FMR slaugytoja Adelė Budinienė
Ergoterapeutė Irma Lukoševičiūtė
Kineziterapeutė Deimantė Urbietytė
Kineziterapeutė Vita Palivonė
Kineziterapeutė Sigita Budrytė
Masažuotoja Virginija Andruškienė

.