Konsultacijų poliklinika

Darbo laikas nuo 8.00 iki 18.00 val.
Atskirų kabinetų darbo laikas gali būti ilginamas.
Konsultacinėje poliklinikoje teikiamos šių specialistų konsultacijos:
❖  Gyd. endokrinologo
❖  Gyd. neurologo
❖  Gyd. dermatovenerologo
❖  Gyd. otorinolaringologo
❖  Gyd. kardiologo
❖  Gyd. ginekologo
❖  Gyd. oftalmologo
❖  Gyd. radiologo
❖  Gyd. chirurgo
❖  Gyd. traumatologo
❖  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gyd.
❖  Vaikų ligų gyd.

❖  Gyd. urologo

Pacientai, atvykdami konsultacijai pas gydytoją konsultantą, turi turėti:  
❖ šeimos gydytojo siuntimą.
Išskyrus tuos atvejus, kai atvykstama pas gydytoją dermatovenerologą, sergantiems lėtinėmis ligomis dispanserizuotiems pacientams, pakartotinai atvykus pas gydytoją konsultantą jo paskirtu laiku bei skubios (būtinos) pagalbos atveju.

Kartu su šeimos gydytojo siuntimu, pacientas privalo pateikti šiuos dokumentus:
❖  asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
❖ vieną iš dokumentų, liudijančių, kad pacientas socialiai draustas,
❖ darbo biržos pažymėjimą,
❖ pensininko ar invalido pažymėjimą,
❖ nedirbančios nėščios moterys – pažymėjimą apie nėštumą,
❖ vaiko gimimo liudijimą (iki 16 m.),
❖ moksleivio ar studento pažymėjimą,
❖ kitą sveikatos priežiūros paslaugų teikimo metu galiojantį dokumentą, suteikiantį pacientui socialines garantijas.
Pacientai, neturintys siuntimo, asmens sveikatos draudimo, už konsultaciją moka patys pagal įstaigoje patvirtintą mokamų paslaugų kainyną.

❖ Gydytojų specialistų darbo laikai nuolat koreguojami, išsamesnė informacija teikiama registratūroje.

REGISTRATŪRA
(8 41) 55 27 72
(8 41) 58 24 43
(8 41) 37 32 26
Bendrosios praktikos slaugytoja Vida Liorentienė 08.00 – 18.00
Registratorė Vida Daugmaudytė
102
kabinetas

(8 41) 58 13 86

Vidaus ligų gydytoja-
echoskopuotoja
AURELIJA RAPŠEVIČIENĖ
Tiesioginės konsultacijos III 08.00 – 10.00
IV 13.00 – 15.30
V 08.00 – 10.00
Gydytoja
echoskopuotoja
ASTA JUŠKIENĖ
Tiesioginės konsultacijos I 09.00 – 14.00
III 10.00 – 15.00
IV 09.00 – 13.00
V 10.00 – 14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Rita Bolonkinienė
Gydytojas urologas
TITAS TELKSNYS
Tiesioginės
konsultacijos
II 15.00 – 19.00
103
kabinetas
(8 41) 58 24 40
Gydytoja
otorinolaringologė
VANDA MAŽVILIENĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
III 08.00 – 14.00
Gydytojas
otorinolaringologas
ERIKAS STRUPEIKIS
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
IV 09.00 – 17.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
104
kabinetas
(8 41) 58 25 43
Gydytojas oftalmologas
ERNESTAS VIEVERSYS
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
II 08.00 – 18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Sigita Freimantienė Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
105
kabinetas

(8 41) 58 10 34
Gydytoja
endokrinologė
RIMA KAZAKEVIČIŪTĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
I 09.00 – 13.00
Gydytoja
neurologė
ALINA KENSTAVIČIŪTĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
II 08.30 – 18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
106
kabinetas
(8 41) 58 10 06
Gydytoja
dermatovenerologė
LORETA KAVALIAUSKAITĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės
konsultacijos
I, III, V 08.00 – 14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
107
kabinetas

(8 41) 58 10 06
Gydytojas
echoskopuotojas

SAULIUS KIBURTAS
Tiesioginės
konsultacijos
V 09.00 – 12.00
Gydytoja
kardiologė 

JULIJA JURGAITYTĖ
Grafikas
derinamas
Gydytojas
akušeris-ginekologas
ANDRIUS SIMAVIČIUS
Tiesioginės
konsultacijos
III 16.00 – 19.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Bernadeta Bratkauskienė
110  Rentgeno
kabinetas
(8 41) 58 04 57
Gydytoja radiologė
AURELIJA BAGDONIENĖ
Registruotis
kasdien tiesioginėms konsultacijoms su el. siuntimu (E027
)
I–V 08.00 – 17.00
Gydytojas radiologas
DARIUS KRIVICKAS
Registruotis
kasdien tiesioginėms konsultacijoms su el. siuntimu (E027
)
I–V 08.00 – 17.00
Radiologijos technologė Genovaitė Baltrušaitienė
Radiologijos technologė Ona Vlasovienė
111
kabinetas
Gydytojas
ortopedas traumatologas
ROBERTAS MIKALAUSKAS
Tiesioginės
konsultacijos
II 08.30 – 17.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
Gydytoja chirurgė
VILMA BRAZYTĖ
Tiesioginės
konsultacijos
 I 16.00 – 18.30
Bendrosios praktikos slaugytoja Rita Bolonkinienė
112, 113, 114
Fizioterapijos
kabinetai
(8 41) 58 28 43
FMR slaugytoja Asta Sprindžiukienė
FMR slaugytoja Adelė Budinienė
Ergoterapeutė Akvilė Kasparaitė
Kineziterapeutė Deimantė Urbietytė
Kineziterapeutė Vita Palivonė
Kineziterapeutė Sigita Budrytė
Masažuotoja Virginija Andruškienė
115
FMR gydytojo kabinetas
(8 41) 58 25 54
Fizinėsmedicinos
ir
reabilitacijos gydytoja
LAIMA ŠIAUDINIENĖ
Nuotolinės
ir tiesioginės konsultacijos
II 09.00 – 16.00
IV 09.00 – 16.00
Dantų
protezavimo

kabinetas
(8 41) 58 12 75
Gydytoja odontologė
VIDA APERAVIČIENĖ
Tiesioginės
konsultacijos
I,
II
08.00 – 11.00
Gydytojo odontologo padėjėja Danutė Bukhtina
Dantų technikas
ROBERTAS PIŠČIKAS
Tiesioginės
konsultacijos
I–V 08.00 – 15.00
Klinikinė
diagnostikos
laboratorija
(8 41) 58 27 54
Klinikos biologė VIDA SAFONOVIENĖ
Laboratorinės diagnostikos technologas Stefanija Danusevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Lina Jurevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Rima Lučinskienė

.