Privatumo politika

Lygių galimybių politikos įgyvendinimo ir vykdymo priežiūros tvarkos aprašas

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Mūsų tinklapio privatumo politika

Mūsų tinklapis nerenka ir nesaugo jokių asmeninių duomenų apie tinklapio lankytojus. Nevedame jokios statistikos apie apsilankymų skaičių, lokaciją ir naudojamą įrangą. Mūsų privatumo politika yra „privatumas aukščiau“. Plačiau apie tai kokie asmeniniai duomenys kituose tinklapiuose yra renkami ir kodėl tai daroma

Komentarai

Duomenys tinklapiuose paprastai yra renkami kai yra komunikuojama su lankytojais komentarais, keičiantis pašto adresais ar įkeliant įvairią media medžiagą. Renkami duomenys, matomi komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresas bei naršyklės vartotojo įrašas, kad būtų apsisaugota nuo brukalų.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą bet kuriame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el. paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate tinklalapyje, yra sukuriamas laikinas slapukas, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, taip pat sukuriami keli slapukai, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Su kuo yra dalinamasi Jūsų duomenimis

Kaip ilgai yra saugomi Jūsų duomenys

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate kokiame nors tinklalapyje ir tampate vartotoju, yra saugomi visi Jūsų asmeniniai duomenys, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą tinklalapyje, arba kada nors rašėte ten komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos tinklapis turi apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad būtų ištrinti visi turimi Jūsų asmeniniai duomenys. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos yra privalomi išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur yra siunčiami Jūsų duomenys

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.


Duomenų subjektų teisių įgyvendinimo tvarkos aprašas

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai Jūsų asmens duomenys naudojami profesiniais tikslais:

Skrajutė (PDF)

Atmintinė (PDF)