https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/naujienos/i-pagalba-ukrainos-karo-pabegeliams-specialistai-skelbia-sveikatos-paslaugu-lietuvoje-atmintine.
Informuojame, kad stacionare gydomi pacientai, negalintys atvykti į Migracijos departamentą, gali pasinaudoti mobilia Migracijos departamento teikiama registracijos paslauga. Šią paslaugą ligoninėse galima užsakyti telefonu 8 707 67000 arba el. p. info@migracija.gov.lt. Siekiant, kad registracija vyktų sklandžiau, Migracijos departamentas prašo prieš skambinant dėl mobilios registracijos paslaugos teikimo padėti ukrainiečiams internetu užpildyti prašymus dėl leidimų gyventi Lietuvos Respublikoje. Instrukcijos apie registraciją skelbiamos ir atnaujinamos lietuvių, ukrainiečių bei rusų kalbomis:
lietuvių kalba: https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informacija-ukrainos-pilieciams-1/migracijos-paslaugos,
ukrainiečių kalba:https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informatsiia-dlia-gromadian-ukrayini/migratsiini-sluzhbi,
rusų kalba: https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informatsiia-dlia-grazhdan-ukrainy-1/migratsionnye-uslugi.